Modrić postiže gol dok Hrvatska razbija Nizozemsku 4-2

Comments · 84 Views

U prvom polufinalu UEFA Lige nacija u sezoni 2022./23. nizozemska reprezentacija igrala je protiv Hrvatske na domaćem terenu u Rotterdamu. Opet je počela borba za prolaz u finale, je li pobjednička momčad ono što ste očekivali?

Donniel Mullen je u prvom poluvremenu doveo nizozemsku momčad u vodstvo, u drugom poluvremenu su golovima Kramarića i Pašalića Hrvati postigli rezultat, da bi u posljednjem trenutku nizozemski reprezentativac Noah Lang izjednačio. Cijela utakmica bila je neriješena 2-2, a na kraju se otišlo u produžetke, au 98. minuti hrvatski reprezentativac Petković je iz voleja pogodio za vodstvo Hrvatske. U 116. minuti pogledi svih bili su uprti u Luku Modrića u Hrvatska dres 2023 , pao je ključni pogodak! Luka Modrić realizirao je kazneni udarac i konačnih 4-2. Čestitamo hrvatskoj reprezentaciji i čestitamo na plasmanu u finale UEFA Lige nacija. Suparnik će im biti pobjednik između španjolske i talijanske reprezentacije. Radujemo se njihovoj zajedničkoj prekrasnoj izvedbi u finalu!

Svi bi trebali biti upoznati s Modrićem, vijest o obnovi ugovora s Real Madridom također je popraćena, a njegova sjajna igra na parketu u prošlosti je svima očigledna. Prijatelji koji žele kupiti Modrić dresove mogu kliknuti na našu web stranicu, ima nogometni dresovi koji se mogu prilagoditi, a kvalitetni su i jeftini.